About Us

A/S “Rankas piens” tika dibināts 1996. gadā reorganizējoties 1993. gadā dibinātajai Rankas piensaimnieku kooperatīvajai sabiedrībai un apvienojoties ar Jaunpiebalgas PKS. Rankas piens ir slēgta tipa akciju sabiedrība, ar kopējo pamatkapitālu 700 000 latu. Akcionāru kopskaits 317. Viss uzņēmuma pamatkapitāls pieder fiziskām personām un visu Rankas piena pastāvēšanas laiku ir darbojies bez ārvalstu kapitāla piesaistes.

Rankas piens ražo ap 80 produkcijas veidu, kas ietver gandrīz pilnu piena pārstrādes produkcijas sortimentu, izņemot saldējumu, sviestu un sausos produktus.

Uzņēmuma ražotie pamatprodukti ir krējums, biezpiens, siers, piena produktu deserti, raudzētie piena produkti, kausētie un kūpinātie sieri. Sortimentā ir arī augļu un ogu pārstrādes produkti, kā arī jaukto produktu ražošana.

A/S “Rankas piens” ir ieguvis Bureau Veritas sertifikātu LVSENISO 22000:2006, kas apliecina pārvaldības sistēmu standarta prasībām puscieto, pusmīksto, mīksto, biezpiena sieru, kausēto sieru, kūpināto sieru, piena, krējuma, biezpiena, jogurta, piena produktu desertu, skābpiena produktu un piena produktu izstrādājumu ražošanā.

A/S “Rankas piens” savu produkciju var izplatīt arī caur Krievijas tirgu. Uzņēmumam ir arī savs vairumtirdzniecības tīkls- vairumtirdzniecības bāzes, kas atrodas Rīgā, Cēsīs un Rēzeknē. Tāpat A/S “Rankas piens” ražoto produkciju var iegādāties specializētos veikalos Gulbenē, Madonā, Rankā, Valkā un Jaunpiebalgā.