Par Mums

A/S “Rankas piens” tika dibināta 1996. gadā, reorganizējoties 1993. gadā dibinātajai Rankas piensaimnieku kooperatīvajai sabiedrībai un apvienojoties ar Jaunpiebalgas PKS. Rankas piens ir slēgta tipa akciju sabiedrība, ar kopējo pamatkapitālu 1065000 EUR. Viss uzņēmuma pamatkapitāls pieder fiziskām personām un visu Rankas piena pastāvēšanas laiku ir darbojies bez ārvalstu kapitāla piesaistes.

Rankas piens ražo ap 80 produkcijas veidu, kas ietver gandrīz pilnu piena pārstrādes produkcijas sortimentu, izņemot saldējumu, sviestu un sausos produktus.

Uzņēmuma ražotie pamatprodukti ir krējums, biezpiens, siers, piena produktu deserti, raudzētie piena produkti, kausētie un kūpinātie sieri. Sortimentā ir arī augļu un ogu pārstrādes produkti, kā arī jaukto produktu ražošana.

A/S “Rankas piens” ir ieguvis Bureau Veritas sertifikātu LVS EN ISO 22000:2006, kas apliecina pārvaldības sistēmu standarta prasībām puscieto, pusmīksto, mīksto, biezpiena sieru, kausēto sieru, kūpināto sieru, piena, krējuma, biezpiena, jogurta, piena produktu desertu, skābpiena produktu un piena produktu izstrādājumu ražošanā.

A/S “Rankas piens” savu produkciju var izplatīt arī caur Krievijas tirgu. Uzņēmumam ir arī savs vairumtirdzniecības tīkls – vairumtirdzniecības bāzes, kas atrodas Rīgā, Cēsīs un Rēzeknē. Tāpat A/S “Rankas piens” ražoto produkciju var iegādāties specializētos veikalos Gulbenē, Madonā, Rankā.